Nádrže pre rozrábanie chemikálií

Nádrže pre rozrábanie chemikálií

V rámci produkcie nádrží pre priemyselné aplikácie Vám ponúkame:
- zásobníky technických kvapalín,
- nádrže pre technologické celky,
- nádrže s miešaním,
- nádrže pre rozrábanie chemikálií,
- nádrže pre galvanické linky,
​- špecifické nádrže podľa požiadaviek.

Naša spoločnosť vyrába plastové zásobníkové nádrže rôznych tvarov a rozmerov podľa želania zákazníka. Nádrže sa vyrábajú z polypropylénu a polyetylénu (vhodné aj pre styk s pitnou vodou), PVC , PVDF (nádrže pre chemický priemysel na skladovanie chemikálii od pH2 –pH13). V nádržiach je možné skladovať kvapaliny až do teploty 80oC. Nádrže sú samonosné a môžu byť inštalované ako v interiéry tak v exteriéry . V exteriéry odolávajú vonkajším teplotám až do - 30°C. Samozrejme, že nádrže sa dajú umiestňovať aj po zem, kde môžu slúžiť ako zásobníky, žumpy, vodojemy....
Všetky nami vyrábané nádrže sú certifikované v TSÚS a ako držitelia ISO 9001 : 2008 dodávame spolu s našimi výrobkami aj prehlásenie o zhode. Nádrže sa vyrábajú z materiálov od hrúbky 5 mm do hrúbky 30 mm, alebo zo stenových prvkov hrúbky 80 mm.
Farebné vyhotovenia nádrží sú : čierna , sivá , hnedá, biela , modrá a prírodná (bielomliečna). Všetky nádrže sú samozrejme dodávané vrátane, kontrolných prestupov, poklopov, stavoznakov, fitinkov podľa špeciálnych požiadaviek zákazníka.

V prípade objednávky nás kontaktujte